Příběh naší kapely

Ze zkušebny až na pódium

Jak to začalo?

Tak jako o vzniku života na zemi existuje spousta teorií a nikdo neví, která je ta pravá, tak je to i s naší kapelou. Bylo by pěkné napsat zde, že jsme se sešli někde v Liverpoolu a jen co jsme se pozdravili a zjistili, že hrajeme na hudební nástroje následovala raketová kariéra. Ze začátku hraní v malých kulturáčcích kdesi na periferiích zapomenutých měst. Pak přišel první opravdovej rockovej klub. Čert vem, že to bylo v nějaký zapadlý díře, kde na nás přišlo pár diváků, ale byl to posun a my jsme začali o sobě vyprávět, že jedeme turné po klubech. 

Ale co nějak se to chytlo a po prvním klubu přišel druhý, pak třetí a nakonec jsme navštívili snad všechny rockové nalejvárny v širokém okolí.                                                                                           Následující rok už festivaly, spousta diváků, mraky šílících fanynek a dlouhé fronty na podpisy.

Dnes už sem píše jen stárnoucí rocková hvězda a snaží se vzpomenout jak to na začátku opravdu bylo.

Jak říkám:  " Bylo by pěkné to zde takhle napsat" 

.............................................................................Teda až na tu stárnoucí hvězdu. Tu bych rád vynechal


Členové

Jirka Bivoj Zelenka
Milan |Bekera
Jirka Zelí Zelenka
Aleš Kostelecký